Garmin na výstavě ForBike nemůže chybět

Největší česká výstava kol a příslušenství ForBike je tradiční svátek pro všechny milovníky cyklistiky. Mezi vystavovateli ani letos nechyběla společnost Garmin, která opět využila výstavní systém X-module jako základ své expozice.

Expozice společnosti Knipex

Výstava Amper každoročně přivítá stovky vystavovatelů a tisíce odborníků z oblasti elektrotechniky na brněnské výstaviště BVV. Mezi vystavovateli nechybí ani společnost Knipex, dodavatel ručního mechanického nářadí. V letošním roce přenechala poprvé realizaci expozice naší společnosti a výsledkem bylo kvalitní zázemí s velkými reklamními plochami, kam během tří dnů výstavy zavítaly stovky zájemců.

Vexta na ForPasiv 2023

Výstavní sezóna 2023 se naplno rozběhla od začátku února a jednu z prvních expozic jsme realizovali pro společnost Vexta. Tento již tradiční stavitel rodinných domů se rozhodl pro kombinaci dřevěné terasové podlahy a systému X20 na stavbu konstrukce pro umístění kvalitního LED osvětlení.

MSP Expo Services

Promoshow 2023

Tato akce je v portfóliu společnosti Malfini novinkou a rozsahem nepatří k největším, ale i tak opět ukázala, že polský trh je velice aktivní a navštívit místní výstavy se určitě vyplatí.

Dealerské setkání Emil Frey

Dealerské setkání společnosti Emil Frey se konalo v Hradci Králové. Velkoplošné grafiky jsme instalovali do systému X-module, který je možné využít pro malé i velké plochy. Finální umístění může být v interiéru i exteriéru, jejich použití je tedy velmi variabilní. K dalším výhodám patří snadná instalace, nízká hmotnost a decentní vzhled.

Již 10 let stavíme pro Malfini

V roce 2014 jsme realizovali první expozici pro společnost Malfini, tehdy ještě Adler. Akce se konala v polské Varšavě a jejich počet za celou historii spolupráce je mnoho desítek. Letos v únoru se do Varšavy vracíme znovu se stánkem na akci Promoshow 2023.

Najdete nás na nové adrese

Po 12 letech jsme změnili adresu. Nově nás najdete v obci Zápy, č.p. 151. Cesta k nám je velmi snadná. Sjedete na 10. km dálnice D10, sjezd Brandýs nad Labem. Od tohoto místa cesta k nám netrvá déle než 2 minuty. Zároveň je stále k dispozici pobočka v pražských Kbelích. Více informací najdete v kontaktech. Těšíme se na vás!

MSP nábytek a interiéry

Stůl, skříň nebo regál přesně do vašeho prostoru.

Hledáte stůl, který je vyšší než je běžné, nebo skříň, která nemá metr, ale 105 cm? Takový nábytek v běžném obchodě bohužel nekoupíte a je nutné zadat jeho výrobu u truhláře. Nejčastěji se používá materiál lidově označovaný jako lamino, který je nabízený v desítkách různých dekorů, několika tloušťkách a zcela jistě si vyberete. Pak už jen správně zaměřit, nechat si...

MSP nábytek a interiéry

Montujeme originální nábytek

Už se vám také stalo, že jste si přivezli několik těžkých krabic z některého z obchodních domů s nábytkem a lámali jste si hodiny hlavu nad tím, jak ho správně smontovat? Na konci vám zbylo několik šroubků a dalších dílů a naopak chyběly třeba úchytky? Je to běžná věc, a to se výrobci snaží, aby montáž univerzálního nábytku byla co nejjednodušší. O to...

MSP interiéry

Obchod nebo kancelář na klíč

Pokud jste se rozhodli pro nové podnikání, nebo rozšíření stávajícího, a máte již vybrané prostory, stojíte před otázkou jak je vybavit. Do realizace interiéru se můžete pustit svépomocí, na internetu lze najít spoustu rad a návodů, nebo to celé svěřit specializované firmě. Ta po prvotní konzultaci připraví návrh a po jeho finálním odladění a schválení také kompletně zrealizuje celou obchodní nebo...