GRAFICKÉ PRÁCE, 3D NÁVRHY A ON-LINE ŘEŠENÍ

Grafické práce

Realizujeme grafické návrhy pro výrobu všech typů tiskovin, corporate identity, 3D vizualizace výstavních expozic a interiérů, návrhy pro tvorbu webů a on-line kampaní.

3D návrhy

Jako základ pro kvalitní přípravu výstavní expozice, rozvržení interiéru v kanceláři, prodejně nebo vašeho domácího pokoje připravíme 3D vizualizace a plán realizace.

Webové prezentace

Základem úspěšné firmy je kvalitní web. Ten musí dobře vypadat i fungovat. Vytváří základ pro napojení na e-shop a podporu komunikace se zákazníky.

Zanechte nám kontakt a my se vám rádi ozveme.

Grafické práce

Grafické práce v MSP

Firemní tiskoviny pro každodenní požití

Od vizitky pro billboard. I tak by se dal popsat široký sortiment výrobků, pro který nejprve potřebujete připravit grafické podklady. Originální a technicky správně řešený záměr musí být základem pro každou tiskovinu.

Grafické práce v MSP

Reklamní poutače

Chcete být vidět? Pak potřebujete investovat nejen do reklamní plochy, ale také do přípravy grafického návrhu a následné kvalitní výroby. Výsledkem bude profesionální prezentace vaší společnosti a její upevnění na trhu.

Grafické práce v MSP

Prezentační materiály

Při osobním kontaktu získáte důvěru zákazníka nejen vlastním vystupováním, ale také materiály, kterými se prezentujete. Pokud nepadlo rozhodnutí při samotné schůzce, může být právě zanechaný materiál tím rozhodujícím prvkem.

3D návrhy

3D vizualizace a stánky v MSP

Výstavní expozice

Od návrhu po realizaci. Pečlivá technická příprava je založena na precizní vizualizaci, která dává zákazníkovi představu o výsledku a nám podklady pro jednotlivé kroky realizace.

3D vizualizace obchodů, kanceláří a pokojů v MSP

Obchody, kanceláře a pokoje

Pro kvalitní plánování interiéru je vizualizace jedním z důležitých kroků. Zjistíte tak prostorové možnosti, pohled očima zákazníka a také výslednou podobu designového uspořádání.

3D vizualizace outdoorových akcí v MSP

Outdoorové akce

Nejen vnitřní prostory, ale také venkovní výstavy a firemní akce potřebují pro dobré plánování 3D vizualizaci. Nepřekvapí vás pak problém s prostorem a také při schválování rozpočtu nedochází k mnoha nejasnostem.

Firemní weby

Zleen

Narozen v České republice, vyrostl z proslulého odvětví pneumatik na jízdní kola. Pro výrobu využívá nejmodernější vybavení největšího indického výrobce pneumatik pro jízdní kola.

Grafika a on-line v MSP

Rinas Company

Rinas Company je skupina umělců, která nabízí taneční a akrobatická vystoupení různých stylů na firemní večírky, plesy, promo akce, ale i třeba městské slavnosti a firemní dny.

Grafika a on-line v MSP

Prague Car Festival

Největší výstava v ČR zaměřená na tuning a performance. Stovky exponátů, kdy každý z nich je naprostý originál. A firmy, které přestaví vaše auto k nepoznání. 

Grafika a on-line v MSP

Lux Czech

Lux Czech nabízí výrobky švýcarské společnosti pro oblast čisté domácnosti i firemních prostor. Orientuje se na vodu, vzduch a všechny povrchy. Kvalita výrobků je podtržena mnoha certifikáty.

E-mailing

Chytré kampaně formou e-mailingu vám sníží náklady pro udržení stávajících zákazníků o desitky procent. Nabídnete jim především řešení jejich potřeb s dokonalou možností přesného cílení a statistik.

Sociální sítě

Sociální sítě jsou dnes velmi důležitý kanál pro soukromý i firemní život. Organicky šíří zajímavé informace a reklamní kampaně jsou skvěle definované s výhodnou cenou za proklik.

PPC kampaně a remarketing

Pro rychlejší rozvoj podnikání platí, že musíte být vidět. K tomu pomohou také PPC kampaně s možností přesně určit kdo má být vaším zákazníkem. Remarketing pak slouží jako následný nástroj, abyste byli zákazníkovi na očích.