Čištění a dezinfekce učebny, školicí nebo zasedací místnosti

MSP čištění a dezinfekce učebny

Setkávání skupiny lidí je rizikové pro dodržení hygieny na těchto místech. Můžeme tomu snadnou cestou pomoci jak v průběhu dne, tak v rámci každodenního nebo občasného úklidu.

MSP čištění a dezinfekce učebny

Základem je dezinfekční prostředek Royal 63, který se snadno nastříká na různé povrchy a po setření máme povrch dezinfikovaný. Jedná se především o stoly, židle, kliky a další místa, kterých se účastníci pravidelně dotýkají.

MSP čištění a dezinfekce kanceláře

Další skvělou pomůckou pro celodenní čistotu je čistička vzduchu Aeroguard 4S. Ta je schopná vyčistit s účinností přes 99,9 % místnost o ploše až 60 m2 od všech prachových a alergenních částic, pachů a také bakterií a virů včetně SARS a koronaviru.

MSP čištění a dezinfekce učebny

Pro dokonale čistou podlahu a prodloužení životnosti materiálů se používá zařízení Uniprof, které hloubkově vyčistí dlažbu, lino, lamino, vinyl, dřevo i koberec. Prodloužení životnosti má za výsledek úsporu nákladů za obnovu podlah.

MSP čištění a dezinfekce učebny

K čištění a dezinfekci podlah, nábytku, radiátorů, oken, žaluzií a dalšího vybavení používáme parní čistič Ecoprof, který párou o teplotě až 170 stupňů Celsia a tlakem 4,5 baru dokonale čistí i dezinfikuje.

MSP čištění a dezinfekce kanceláře

Kompletní servis v oblasti čištění a dezinfekce firemních prostor včetně učebny vám zajistí MSP Cleaning Services.