Hloubkové čištění v domácnosti

MSP Cleaning Services domácnost

Určitě se vám už někdy stalo, že i přes pravidelné vysávání a občasné čištění koberce zjistíte, že některé fleky jsou už opravdu příliš vidět. Stejně tak, že čokoláda na sedačce nejde dolů ať děláte co děláte, a že vodní kámen kolem sprchového koutu ne a ne zmizet. Dlažba už taky není co bývala a o venkovní terase ani nemluvě. Řešení je snadné, a to hloubkové čištění.

Základem hloubkového čištění koberce je kvalitní vysání mechanických nečistot profesionálním vysavačem s klepačem, který vysaje nejen koberec, ale i podlahu pod ním.

hloubkové čištění MSP Cleaning Services

Následuje čištění zařízením Uniprof, který je vhodný na koberce, lamino, vinyl, dřevo i dlažbu. Tím odstraníte nečistoty z hloubky povrchů a póry můžete následně uzavřít vhodným přípravkem, který zjednodušší další údržbu a prodlouží životnost povrchů.

hloubkové čištění MSP Cleaning Services

Na čalouněné věci, kuchyň a koupelnu je skvělým pomocníkem parní čistič Ecoprof, který párou o teplotě až 170 st. C a tlaku 4,5 bar ekologicky vyčistí a také dezinfikuje. To vše zcela bez chemie.

Interiérem to nekončí, venkovní dlažbu nebo dřevěnou terasu obnovíte opět zařízením Uniprof a ta bude vypadat jak o několik let zpátky.

Všechny tyto kroky nejsou složité a navíc je nemusíte řešit sami. Rádi vám s nimu pomůžeme. Více se dozvíte v tomto videu a na webu.