Obchod nebo kancelář na klíč

MSP interiéry

Pokud jste se rozhodli pro nové podnikání, nebo rozšíření stávajícího, a máte již vybrané prostory, stojíte před otázkou jak je vybavit.

Do realizace interiéru se můžete pustit svépomocí, na internetu lze najít spoustu rad a návodů, nebo to celé svěřit specializované firmě. Ta po prvotní konzultaci připraví návrh a po jeho finálním odladění a schválení také kompletně zrealizuje celou obchodní nebo kancelářskou jednotku.

Řeší se např. podlahová krytina, forma stropu a osvětlení, povrchy stěn a samozřejmě také nábytek. Výhodou na míru vyráběného nábytku je jeho stoprocentní funkčnost v daném prostoru a jistota, že nemusíte dělat zbytečné kompromisy.

V tomto duchu jsme realizovali nově vznikající obchod s pečivem a zdravými potravinami v obci Dřevčice. Za 2 měsíce se z původní vzorkovny světel stala stylová prodejna, která je vybavena kvalitním LED osvětlením, novými malbami, dřevěným stropem a kvalitním nábytkem. Nechybí ale ani polepy výloh a designové tiskoviny v podobě cenovek, menu, vizitek, věrnostních karet nebo dárkových poukazů.

Prodejna již funguje a mnoho zákazníků oceňuje kromě zajímavé nabídky také příjemné prostředí, kam chodí rádi nakupovat. Zde je několik pohledů na výsledek.