Výlohy

výlohy

Okenní samolepky nabízejí spoustu kreativních možností, jak upoutat pozornost a nalákat zákazníka, a to nejen v době sezónních výprodejů. Můžete s nimi dotvořit celkovou atmosféru obchodu či výlohy. Samolepky nesou reklamní sdělení, mají příjemný vzhled, ale taky nabízejí soukromí.

Výlohy je možné polepit potištěnou fólií, vyřezanou do libovolných tvarů. Na polepení výloh z vnější strany doporučujeme použít fólie pro venkovní použití. V případě, že je výloha vystavena přímému slunci, je outdoorová fólie nezbytností. Při použití interiérové fólie, která se hodí pro krátkodobé použití, je cena nižší.

Polep výloh celoplošnou samolepkou

Samolepky jsou vyrobené ze samolepicího a voděodolného PVC s možností lesklé i matné laminace a ořezu dle vlastních požadavků.

Mějte však na paměti, že PVC samolepky jsou vhodné převážně pro rovné povrchy.

Díky velmi silnému lepidlu přilnou samolepky na téměř jakýkoliv čistý a hladký povrch a lze tak vytvořit dekoraci pro interiér i exteriér.

Materiál:

  • Lesklá samolepka je vyrobená z bílého monomerického PVC s atestem nehořlavosti B1.
  • Průhledná samolepka je transparentní lesklé monomerické PVC
  • Možnost volby lesklé nebo matné laminace a tvarového ořezu

Polep výloh okenní fólií

Fólie určená k aplikaci na perforované okenní grafiky. Materiál má certifikaci od ministerstva dopravy pro dopravní prostředky včetně oken autobusů deklarovaných jako únikové východy. Průměr perforace má 1,6 mm a poměr mezi perforovanou a plnou plochou je 40 : 60, je tedy vhodný i pro malé pozorovací vzdálenosti. Jedná se o monomerickou perforovanou okenní fólii s celou zadní stranou.

Řezaná grafika

Řezaná je perfektním způsobem pro signmaking a tím pádem i zviditelnění Vaší značky či produktu. Na očištěný a zaopatřený povrch se aplikuje plotrem vyřezaná samolepicí fólie. V kombinaci s tiskem se jedná o dokonalé provedení.

K ČEMU SE POUŽÍVÁ ŘEZANÁ FÓLIOVÁ GRAFIKA?

  • polepy cedulí i stěn
  • polepy aut
  • oživení oken a výloh obchodů
  • doplněk k tiskové grafice